Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Baby w stoku gadały, że dawny pogromca kretynów na tej stronie to jest ten sam człowiek co obserwator. On musi sobie popisać bo inaczej nie może nwet hodzić. Dziwna ta jego choroba baby rzekły a może on nie ma baby i musi sie wyeksploatowac na forum, Nawet jedna z bab ze stoku niczym sobie oferowała pomoc. No no ja swojej nie puszcze do stoku tyle koniec wyjść.
  brak ci jaj ale  i rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze lepiej się będzie układać jak do biblioteki przyjdzie kolejna z Dzwoli kuzynka wodza. Teraz to dopiero tworzy się FAMILIADA, ale tak ludzie chcieli tak będą mieli, Brawo, oby tak dalej to referendum pewne.
  Polityka kadrowa w naszej gminie  nie odbiega  za bardzo od wspólczesnego trendu. Nie tylko u nas tak jest. Komentarze do mema na  ***s://***facebook.com/FabrykaSmiechuuu/photos/a.1179977562033492/2725939027437330/?type=3&theater   potwierdzają  to.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baby w stoku dzwolskim dopytują kiedy bedzie wykonany wyrok górniackiego hejtera . Sam poszkodowany nic nie chce mowić a ukarany czyli skazany też nic  juz nie chce zamądrzac aby  nie naruszyc dobra danej osoby. Baby ciekawe jak to baby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Szanowni Państwo: po co tak dziamdziać i ujadać? Interesuje Was szkoła to idziesz na wywiadówkę i pytasz np. o papier toaletowy, kółka zainteresowań, pracę świetlicy, kwestię dowozów, wyjazdów na basen, odpowiedzialności za warunki sanitarno-higieniczne itp.ect. Brakuje odwagi to piszesz anonima ( w szkołach są skrzynki skarg, wniosków i uwag). Jeżeli bez uzasadnionych przyczyn nie mamy informacji zwrotnej to pozostaje pytać w gminie. Mamy przecież 15 wybrańców - naszych reprezentantów, nawet jeśli nie wybraliśmy - to  obowiązkiem tych Państwa jest zadawać pytania: te banalne dot. warunków sanitarnych jak również te dot. np. wcześniejszego zwalniania dzieci bez stosownego poinformowania rodziców lub odbywania prób w czasie zajęć-RODZICE KORZYSTAJMY ZE SWOICH PRAW-MAMY TEŻ OBOWIĄZKI PRZEDEWSZYSTKIM. Dziękuję za uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baby w stoku dzwolskim dopytują kiedy bedzie wykonany wyrok górniackiego hejtera . Sam poszkodowany nic nie chce mowić a ukarany czyli skazany też nic  juz nie chce zamądrzac aby  nie naruszyc dobra danej osoby. Baby ciekawe jak to baby.
 brak ci jaj ale  i rozumua daieci ci robią inni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem jak te bedą wyglądać przeprosiny czy na kolanach czy w wersji papierowej na stronie gminy,na ale to tylko kwestia czasu dni. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest możliwe niby wójt nie z tej opcji politycznej a widze go na zdjęciu z wojewoda lubelskim chyba to wójt od lewej strony stoi drugi obok pani w pierwszym szeregu. Jak piszą to zdjecie podczas ,,rozdania,, pieniędzy na drogi. Może coś w tej sprawie napisza urzędnicy. Brawo  wójt ty to umiesz  zdobyć grosza. A co na to przeciwnicy polityczni z dresikiem na czele ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- mamo, chwalą nas - a kto ? - wy mnie a ja was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest możliwe niby wójt nie z tej opcji politycznej a widze go na zdjęciu z wojewoda lubelskim chyba to wójt od lewej strony stoi drugi obok pani w pierwszym szeregu. Jak piszą to zdjecie podczas ,,rozdania,, pieniędzy na drogi. Może coś w tej sprawie napisza urzędnicy. Brawo  wójt ty to umiesz  zdobyć grosza. A co na to przeciwnicy polityczni z dresikiem na czele ?.
 I na zdjęciach nie widać pisowskich włodarzy z naszego powiatu! Jak to mówił Pawlak " trza mieć na czym czapkę nosić "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- mamo, chwalą nas - a kto ? - wy mnie a ja was
 Zmień żagle bo wiatr z innej strony dyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj z tej, jutro a tamtej... a fortuna kołem się toczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baby w stoku dzwolskim dopytują kiedy bedzie wykonany wyrok górniackiego hejtera . Sam poszkodowany nic nie chce mowić a ukarany czyli skazany też nic  juz nie chce zamądrzac aby  nie naruszyc dobra danej osoby. Baby ciekawe jak to baby.
  Aż się przypomina stary dowcip o Jasiu:
  • Jasiu, przeproś ciocię za to, że powiedziałeś, że jest głupia.
  • Przepraszam i żałuję, ciociu, że jesteś głupia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj z tej, jutro a tamtej... a fortuna kołem się toczy
 Dziś "pod napięciem" stali bywalcy przepowiadali , że radni mają składać się na jakieś auto? O co chodzi?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj z tej, jutro a tamtej... a fortuna kołem się toczy
Dziś "pod napięciem" stali bywalcy przepowiadali , że radni mają składać się na jakieś auto? O co chodzi?
 Kiedyś w Momotach parafianie zrzucili się i kupili proboszczowi Pinciurkowi fiacika ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedż do Momot to może i tobie kupią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedż do Momot to może i tobie kupią
  Po co od razu ten jad..  W Momotach to trzeba sobie zasłużyć. Nie miałbym szans. Społeczeństwo  potrafiło docenić wkład pracy swojego księdza.. To  było za jego kilkunastoletnią pracę wykonaną dla  współczesnych i kolejnych pokoleń.  Podałem przykład, że nic w tym dziwnego, ze ktoś robi zrzutę na prezent.  Teraz jest moda na darczyńców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze lepiej się będzie układać jak do biblioteki przyjdzie kolejna z Dzwoli kuzynka wodza. Teraz to dopiero tworzy się FAMILIADA, ale tak ludzie chcieli tak będą mieli, Brawo, oby tak dalej to referendum pewne.
 Polityka kadrowa w naszej gminie  nie odbiega  za bardzo od wspólczesnego trendu. Nie tylko u nas tak jest. Komentarze do mema na  ***s://***facebook.com/FabrykaSmiechuuu/photos/a.1179977562033492/2725939027437330/?type=3&theater   potwierdzają  to..
Zapraszamy do obejrzenia  ***s://***facebook.com/GBPiOKDzwola/photos/ms.c.eJw1yMEJADAIA8CNiklTo~;svVhC850FMMhti1Ms4mHBoQt7Anbi1wY7yQ~;WGMGF~;zRkQ8A~-~-.bps.a.1426226684208583/1426227044208547/?type=3&theater Ciekawe, co czuje p. MD przyjmując storczyka. Pewnie jest bardzo szczęśliwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baby w stoku dzwolskim dopytują kiedy bedzie wykonany wyrok górniackiego hejtera . Sam poszkodowany nic nie chce mowić a ukarany czyli skazany też nic  juz nie chce zamądrzac aby  nie naruszyc dobra danej osoby. Baby ciekawe jak to baby.
 Baby jak się dowiedzą,że takich hejterów jest trzech to wpadną w wode ze śmiechu. Jeden z nich to recydywa juz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze lepiej się będzie układać jak do biblioteki przyjdzie kolejna z Dzwoli kuzynka wodza. Teraz to dopiero tworzy się FAMILIADA, ale tak ludzie chcieli tak będą mieli, Brawo, oby tak dalej to referendum pewne.
Polityka kadrowa w naszej gminie  nie odbiega  za bardzo od wspólczesnego trendu. Nie tylko u nas tak jest. Komentarze do mema na  ***s://***facebook.com/FabrykaSmiechuuu/photos/a.1179977562033492/2725939027437330/?type=3&theater   potwierdzają  to..
Zapraszamy do obejrzenia ***s://***facebook.com/GBPiOKDzwola/photos/ms.c.eJw1yMEJADAIA8CNiklTo~;svVhC850FMMhti1Ms4mHBoQt7Anbi1wY7yQ~;WGMGF~;zRkQ8A~-~-.bps.a.1426226684208583/1426227044208547/?type=3&theater Ciekawe, co czuje p. MD przyjmując storczyka. Pewnie jest bardzo szczęśliwa.
 Storczyk  w  gminie Dzwola stał się symbolem "ostatniego" pożegnania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem jak te bedą wyglądać przeprosiny czy na kolanach czy w wersji papierowej na stronie gminy,na ale to tylko kwestia czasu dni. Pozdrawiam
 To ja Bez jaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...